Hurda Demir Fiyatları

Hurda Demir Fiyatları

Hurda demir fiyatları, demirin büyüklüğüne cinsine göre ve elinizde bulunan miktara göre değişkenlik göstermektedir. Demir, endüstriyel sektörde bolca kullanıldığı için hurda piyasasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Muadillerine göre oldukça sağlam ve maliyeti düşük olan demirin özellikle inşaat ve otomobil sektöründe başta olmak üzere hemen her sektörde kullanıldığı bilinmektedir.

Demir hurdaları geri dönüşüm sayesinde üretime tekrar sokularak ülke ekonomisine katkıda bulunulmaktadır. Tarafımıza ulaşmanız halinde hurda demirlerinizi en güncel piyasa fiyatları ile değerlendirerek nakit olarak kendi imkanlarımızla alıyoruz ve geri dönüşüme kazandırıyoruz. Sizde iletişim bölümünden bize ulaşarak elinizde bulunan demir atıklarınızı nakite dönüştürebilirsiniz.

Ayrıca bize ulaşarak hurda aluminyum fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda kurşun fiyatları, hurda matbaa aluminyum fiyatları, hurda kalay fiyatları. Hurda paslanmaz fiyatları,  hurda elektrik motoru fiyatları konusunda da bilgi alabilirsiniz.

HURDA DEMİR GRUBU FİYAT
Dkp demir hurdası 3,50 TL/KG
Ekstra Hurda Demir 3,30 TL/KG
Toplama Hurdası 3,00 TL/KG
Teneke Hurdası 2,40 TL/KG
Demir Talaşı Hurdası 2,40 TL/KG
Pik Demir Talaşı 2,20 TL/KG
İnşaat Yıkım Hurdası 3,30 TL/KG
İnşaat Demir Çubuğu (Parça) 3,40 TL/KG
Tufal Hurdası 0,50 TL/KG
Gönder
Whatsapp iletişim
Merhaba, güncel hurda fiyatları hakkında bilgi almak istiyorum.