Hurda kompozit fiyatları

Hurda kompozit fiyatları

Hurda kompozit fiyatları, Genellikle bina dış cephe ve dekorasyonunda kullanılan kompozit paneller mimaride günümüze en çok tercih edilen ürünler olarak öne çıkmaktadır. Kompozit panel kullanılırken belirli ölçülerde kesilen panellerden kalan atıklar hurda kompozit olarak geri dönüşüme kazandırılabilir. Hurda kompozitler ortasında bulunan plastik maddelerinden makineler yardımı ile ayrılarak alüminyumları ayrılır ve tekrar üretime kazandırılır.

Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Alfa geri dönüşüm kompozit hurda konusunda da uzman ekip ve ekipmanlarıyla siz değerli müşterilerimizin yanında olmaya devam etmektedir. Kompozit paneller a2 kompozit panel, b1 kompozit panel ve b2 kompozit panel olarak 3 farklı gruba ayrılır. Hurda kompozit fiyatları bu gruplara göre değişkenlik göstermektedir.

Firmamız elinizde bulunan kompozit hurdalarınızı yerine ve nakit olarak alarak geri dönüşüme kazandırmaktadır. Sizde elinizde bulunan kompozit panel hurdaları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen iletişim bölümünde bulunan telefon numaralarından veya mail yolu ile bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ayrıca bize ulaşarak hurda alüminyum fiyatları, hurda kablo fiyatları, hurda kurşun fiyatları, hurda matbaa alüminyum fiyatları, hurda kalay fiyatları, hurda paslanmaz fiyatları, hurda demir fiyatları, hurda elektrik motoru fiyatları, hurda pirinç sarı fiyatları, hurda bakır fiyatları, hurda elmas fiyatları, vanadyum hurda fiyatları, kobalt hurda fiyatları, wolfram hurda fiyatları, molibden hurda fiyatları konusunda da bilgi alabilirsiniz.

HURDA KOMPOZİT GRUBU HURDA FİYATI
Hurda kompozit B1 – B2 2.30 TL
Hurda kompozit A2 1.40 TL

Kompozit alımı yapılan yerler,

İkitelli kompozit hurdası
hadımköy kompozit hurdası
esenyurt kompozit hurdası
avcılar kompozit hurdası
beylikdüzü kompozit hurdası
büyükçekmece kompozit hurdası
silivri kompozit hurdası
mimarsinan kompozit hurdası
çatalca kompozit hurdası
çerkezköy kompozit hurdası
çorlu kompozit hurdası
başakşehir kompozit hurdası
altınşehir kompozit hurdası
halkalı kompozit hurdası
gürpınar kompozit hurdası
kağıthane kompozit hurdası
bağcılar kompozit hurdası
yenibosna kompozit hurdası
çobançeşme kompozit hurdası
bakırköy kompozit hurdası
ataköy kompozit hurdası
ataşehir kompozit hurdası
pendik kompozit hurdası